Ubezpieczenia samochodu

Ubezpieczenia komunikacyjne to bardzo ważny segment ochrony ubezpieczeniowej.

Obecnie prawie każdy z nas posiada samochód osobowy, tak naprawdę stał się on niezbędny dla większości z nas. Aby jednak codzienna jazda do pracy czy spontaniczny wypad za miasto z rodziną czy przyjaciółmi obyły się bez przykrych niespodzianek, warto zaopatrzyć się w odpowiednie ubezpieczenie komunikacyjne.

Ubezpieczenia samochodu Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Żywiec, Katowice = zapraszamy do bezpłatnej konsultacji. Działamy w całej Polsce ale w Czechowicach, Bielsku i okolicach możliwe są bezpłatne spotkania z dojazdem celem ustalenia optymalnych warunków polisy.

Ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych jest obowiązkowym ubezpieczeniem dla każdego pojazdu zarejestrowanego na terenie RP.

Należy pamiętać aby w dniu zarejestrowania pojazdu posiadał on ważną polisę OC, w przeciwnym nawet jednodniowy brak ubezpieczenie może mieć poważne konsekwencje finansowe.

Wybierając polisę OC, warto zwróć uwagę na jej cenę oraz pakiety dodatkowe.

Ubezpieczenie OC chroni nas przed skutkami zdarzeń podczas korzystania z pojazdu, jest to nasza odpowiedzialność w stosunku do osób trzecich.

Aby zapewnić sobie szerszy zakres ubezpieczenie warto ubezpieczenie OC rozszerzyć o dodatkowe pakiety;

Ubezpieczenie AC chroni nasz pojazd przed skutkami zdarzeń w razie stłuczki, kradzieży, aktów wandalizmu lub uszkodzenia samochodu poprzez siły natury można liczyć na odszkodowanie ze strony towarzystwa ubezpieczeniowego.

Ubezpieczenie Assistance daje nam pewność że w razie wypadku, awarii lub nieprzewidzianych sytuacji możesz skorzystać szybkiego odholowania pojazdu, pomocy na miejscu zdarzenie, próba naprawy na miejscu zdarzenia lub także w organizacji pojazdu zastępczego niezależnie od pory dnia czy nocy.

Ubezpieczenie NNW zapewni pomoc w razie wystąpienia uszczerbku na zdrowiu, pokryje zwrot kosztów leczenia czy rehabilitacji

Zapraszamy do kontaktu, ubezpieczenia w Czechowicach, Bielsku, Pszczynie i nie tylko…

 

Usługi ubezpieczeniowe

Ubezpieczenie pojazdów prywatnych i firmowych.

Samochód

Ubezpieczenie pojazdów prywatnych jak i firmowych.

Ubezpieczenie domu i mieszkania

Nieruchomości

Ubezpieczenie domu i mieszkania.

Ubezpieczenie w podróży służbowej i na wakacjach

Podróż

Ubezpieczenie w podróży służbowej i na wakacjach!

Ubezpieczenia OC dla firm

Firma

Ubezpieczenia OC dla firm.

Poproś o wycenę

Chcesz wiedzieć więcej? A może chcesz poznać bezpłatną wycenę? Zachęcam do kontaktu!